Фаберлік - акції, знижки та розпродажі у Львові та Львівській області

Фаберлік (Faberlic) - мережева компанія з продажу косметики, парфумерії, побутової хімії, біодобавок, жіночої білизни та дитячого одягу.

 акції та знижки Фаберлік, каталог 1

Фаберлік має представництва в 24 країнах світу, в тому числі і в Україні.

Косметику Фаберлік можна купити у представників компанії. Крім того, можна самому стати привілейованим покупцем та купувати товари з каталогу Фаберлік зі знижкою 20%. Для цього потрібно пройти безкоштовну реєстрацію. Продукцію Фаберлік можна замовити через інтернет і отримати в офісах Фаберлік по всій Україні, Укрпоштою або кур'єрською доставкою Міст-Експрес.

Каталог Фаберлік виходить раз на три тижні. Переглянути продукцію можна на офіційному сайті або ж пролиставши каталог.

Контакти консультанта Фаберлік: 

Наталія http://faberlic.lviv.ua/

+38 098 730 45 06

Якщо хочете стати консультантом Фаберлік, то пройдіть реєстрацію на офіційному сайті Фаберлік. Після цього Ви отримаєте смс-підтверження реєстрації і Ваш пароль доступу для оформлення замовлення. Ваш наставник відповість на всі Ваші питання, допоможе оформити замовлення і підібрати оптимальний спосіб доставки Ваших замовлень. 

акція Фаберлік Акція! ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ у Фаберлік. Зробіть замовлення продукції на суму від 449 грн.  до 29 листопада і отримайте з наступним замовленням парфуми Fantaisie (50 мл) в ПОДАРУНОК .