Практікер (Praktiker) - акції, знижки та розпродажі у Львові

Практікер - міжнародна мережа будівельних гіпермаркетів.

 акції та знижки магазинів Практікер, каталог 1

Перший магазин Практікер в Україні був відкритий у 2007 році. Зараз працює 4 магазини Практікер у чотирьох містах України. Один із чотирьох магазинів Практікер знаходиться у місті Львів. Крім цього, працює інтернет-магазин Практікер, який дає можливість здійснювати покупки в магазині Практікер з будь-якого куточка України, не виходячи з дому. 

Гіпермаркет Praktiker (Практікер) у Львові розміщений на загальній площі 8140 кв. м. У ньому представлено більш ніж 40 000 різноманітних товарів для будівництва, декору, садівництва та облаштування дому. Головний акцент Praktiker (Практікер) робить на асортименті та якості від найвідоміших світових виробників.

Гіпермаркет Praktiker (Практікер) у Львові має власний паркінг на 400 місць, затишну кав’ярню та чудово обладнану торговельну залу. Просторі ряди, організована система інформаційних точок і кваліфікований персонал полегшують пошук необхідних товарів. До того ж, клієнти Praktiker (Практікер) можуть скористатися супутніми послугами: різка дерева, тонування фарби, оренда інструментів, а також доставка товарів додому.

Адреса та режим роботи магазину Практікер (Praktiker) у Львові:

  • Львів, с. Сокільники, вул. Стрийська 30 - графік роботи: пн-сб з 08:00 до 22:00; нд з 09:00 до 21:00

Інформація про акції, знижки та розпродажі магазинів Практікер (Praktiker) у Львові взята з офіційного сайту http://www.praktiker.ua/