Плато - акції, знижки та розпродажі у Львові

Плато - всеукранська мережа магазинів взуття та аксесуарів.

 акції та знижки магазинів Плато, каталог 1

PLATO (Плато) – це мережа взуттєвих супермаркетів самообслуговування низького та середнього цінового сегменту. Мережа створена в 2006 році. В супермаркетах PLATO (Плато) представлений широкий асортимент жіночого, чоловічого та дитячого взуття різних торгових марок. 

Головна перевага взуттєвих супермаркетів PLATO (Плато) – це низькі ціни на якісне взуття. Основу колекції складають бренди  – Golderr, Blink, Lobster. Також в магазинах представлені стокові колекції таких брендів, як Hogl, Dumond, Ecco, Geox, Moreschi, Primigi, Clarks, Dr.Martens, Camper, Marc O'polo, Ara, Lloyd, Самеl, Vagabond, Sкechers, Converse, Timberland, Braska та багато інших. 

Крім взуття в супермаркетах PLATO (Плато) широко представлені супутні товари: сумки, колготки, шкарпетки, засоби догляду за взуттям та одяг.

Раніше мережа Плато була представлена у Львові трьома магазинами. Однак з розширенням можливості купувати взуття через інтернет-магазин Плато, потреба у великій кількості роздрібних магазинів відпала. Зараз у Львові працює лише один магазин мережі Плато.

Адреса та графік роботи магазину Плато у Львові:

  • вул. Княгині Ольги 106, Универмаг "Львів" - графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00

Інформація про акції, знижки та розпродажі магазинів взуття Плато взята з офіційного сайту http://plato.ua/