Комфі (Comfy) - акції, знижки та пропозиції у Львові

Комфі (Comfy) - мережа магазинів побутової техніки та електроніки.

 акції та знижки магазинів Комфі (Comfy), каталог 1

Перший магазин Комфі (Comfy) був відкритий в 2005 році. На сьогодні мережа представлена 65-ма магазинами у 36 містах України. У Львові на сьогодні відкрито один магазин мережі Комфі.

Постійні покупці магазинів Комфі (Comfy) можуть скористатись додатковими перевагами від покупок у магазинах Комфі, ставши учасником програми Клуб суперпокупців - Комфі клуб. Для цього потрібно заповнити анкету на касі, активувати картку та накопичувати на неї бонуси за ваші покупки (3% від суми здійснених покупок). Зібрані бонуси можна витрачати на наступні покупки в Комфі (Comfy).

Крім магазинів Комфі (Comfy) покупки можна здійснювати через інтернет-магазин Комфі. Це дуже зручно, якщо у Вас немає часу відвідувати магазин або ж у Вашому місті немає магазину Комфі (Comfy). Доставку можна оформити в будь-яку точку України або ж найближчий магазин Комфі (Comfy).

Для того, щоб бути в курсі всіх акцій та знижок у магазинах Комфі (Comfy) у Львові радимо переглядати онлайн газету Комфі (Comfy).

Адреса та графік роботи магазину Комфі (Comfy) у Львові:

  • Комфі-Львів, вул. Виговського 100, ТЦ ВАМ (другий поверх), біля ринку "Південний" - години роботи: щодня з 09:00 до 21:00

Інформація про акції та знижки магазинів Комфі (Comfy) у Львові взята з офіційного сайту http://comfy.ua/