Практікер - знижки, акції та пропозиціїПрактікер (Praktiker)

Praktiker (Практікер) – німецький лідер з продажу будівельних матеріалів та товарів для дому. Praktiker Group з більш ніж 420 магазинами в дев’яти країнах є одним з чотирьох лідерів, що постачають в Європі товари формату „Зроби Сам”. Praktiker (Практікер) став першою міжнародною компанією у своєму секторі, що вийшла на ринок України.

Гіпермаркет Praktiker (Практікер) у Львові розміщений на загальній площі 8140 кв. м. У ньому представлено більш ніж 40 000 різноманітних товарів для будівництва, декору, садівництва та облаштування дому. Головний акцент Praktiker (Практікер) робить на асортименті та якості від найвідоміших світових виробників.

Гіпермаркет Praktiker (Практікер) у Львові має власний паркінг на 400 місць, затишну кав’ярню та чудово обладнану торговельну залу. Просторі ряди, організована система інформаційних точок і кваліфікований персонал полегшують пошук необхідних товарів. До того ж, клієнти Praktiker (Практікер) можуть скористатися супутніми послугами: різка дерева, тонування фарби, оренда інструментів, а також доставка товарів додому.

Адреса магазину Praktiker (Практікер) у Львові:

Praktiker (Практікер), с.Сокільники, вул. Стрийська, 30

Графік роботи: Пн – Сб з 08:00 до 22:00; Нд з 09:00 до 21:00